Joomla son derece gelişmiş içerik yönetimi sağlar. İster statik içeriğe sahip bir siteniz olsun isterse sürekli değişen interaktif ve dinamik içeriğe sahip bir siteniz olsun joomla bütün bunları kolayca yapmanızı sağlayan bir içerik yönetim sistemidir.
 
Sitenebak.com a hoşgeldiniz. Burada tanıttığımız demolar benzerlerinden farklı olarak tema değil komple bir web sitesi paketidir. Web sitesi paketlerini incelemek için demo linklerine tıklayınız. Sitenebak.com web sitesi paketlerini tercih etmek için birçok sebebiniz var..
 
Günümüzde web siteleri sadece şirketleri tanıtmak, adres ve telefon bilgilerini göstermek için kullanılmıyor. Artık web sitelerinde çok farklı uygulamalar, navigasyonlar, testler, hediyeli anketler, ve daha birçok paylaşımlar yapılabiliyor.
 
Çağımızın en ucuz ve en etkili reklam mecrası internet. Şirketler tüm ürün ve hizmetlerini internetten sergilemek, satmak ya da destek maliyetlerini minimuma indirmek için interneti kullanıyorlar.
 
Günümüzde web siteleri artık birçok bilgiyi barındırıyor. Bankalar, gazeteler, dergiler, haber portalları üyelerine internet üzerinden çözümler sunuyor. Bu hizmetlerin artışı bilgi depolama gereksinimlerinide gün geçtikçe artırıyor, dolayısıyla sunucularda daha fazla bilgi depolanıyor.
 
Hayata geçirmeyi planladığınız online iş modelinizi inceliyor, görüş ve önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.
 
Sitenebak e-ticaret çözümlerinde dünyada bu konuda liderliği tartışılmayan magento altyapısınız kullanır.
 
Interneti kullananların pek yabancı olmadığı SEO (Search Engine Optimizations - Arama Motoru Optimizasyonu) google gibi devlerin interneti şekillendirecek kadar büyük hakimiyet kurması sonucu gerekli hale gelmiştir.
Peki SEO nedir?